O nas

O nas

Tworzymy zespół doświadczonych specjalistów ubezpieczeniowych. Wyróżnia nas nie tylko wszechstronna wiedza, wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, ale także unikalne rozwiązania produktowe, innowacyjne systemy informatyczne i wsparcie najlepszych menedżerów sprzedaży z poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych.

  • Doświadczenie

  • Wszechstronność

  • Innowacyjność

Małgorzata Łysak
Prezes Zarządu
Artur Strzelecki
Członek Zarządu
Karol Kuras
Członek Zarządu

Lider rynku

GUF to licznie nagradzana i wyróżniana nowoczesna marka na lokalnym rynku ubezpieczeniowym.

GUF to jeden z największych pośredników ubezpieczeniowych, który jest wiodącym partnerem wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych. Od samego początku naszej działalności stawiamy na innowacyjność, jakość oraz rozwój. GUF sp. zo.o. rozpoczęła działalność w obecnej formie na polskim rynku w 2013 r. jednakże doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym zdobywa od 20 lat. Przez sześć lat pod szyldem GUF zostało otwartych 5 biur wyłącznych.

Poza biurami wyłącznymi dodatkowo GUF współpracuje z ponad 200 pośrednikami działającymi w systemie partnerskim. Silna i stabilna pozycja oraz wieloletnie doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym umożliwia nam dopasowanie, specjalnie negocjowanych ofert do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zasięg naszej działalności obejmuje teren wielkopolski ale z każdym miesiącem ekspansja pozwala Nam docierać coraz dalej,  dzięki czemu docieramy zarówno do dużych jak i małych miejscowości

Naszym partnerom biznesowym oferujemy wiele ciekawych rozwiązań pozwalających wyróżniać się na rynku ubezpieczeń a naszym Klientom zapewniamy bezkonkurencyjne oferty.